SOTIN 120 środek do czyszczenia szkła kominkowego

SOTIN 120 środek do czyszczenia szkła kominkowego
Marka: SOTIN
Kod Produktu: 120-05
Punkty: 1
Cena: 41.00zł

Dostępne opcje


CZAS REALIZACJ:


Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Porównania

Chemia dla profesjonalistów

Usuwa osady z sadzy i smoły. Polecany do czyszczenia szyb frontowych i ochronnych, przeszkleń pieców olejowych oraz innych części kominków i pieców. 
Umożliwia wyczyszczenie szyby kominkowej z przypalonej sadzy bez użycia ostrych środków ściernych, dzięki czemu szkło pozostanie gładkie i błyszczące. Nieporysowane szkło jest bardziej odporne na ponowne zabrudzenie.

sposób użycia:
Czyszczona powierzchnia powinna być zupełnie zimna.  Przy pomocy atomizera rozprowadzić płyn cienką warstwą na czyszczone szkło. Pozostawić na chwilę do zadziałania. Nie dopuścić do wyschnięcia. Czyścic powierzchnię  wilgotną ściereczką. Wytrzeć do sucha i wypolerować szkło miękką suchą ściereczką.

środki ostrożności:
Chronić skórę i oczy. Czynność mycia kominka wykonywać w gumowych rękawiczkach. W przypadku dostania się preparatu do oczu przemyć dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

500 ml

UWAGA! Preparaty Sotin są produktami specjalistycznymi. Aby dobrze zadziałały należy ŚCIŚLE przestrzegać instrukcji stosowania umieszczonej na opakowaniu. 

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Oparte na OpenCart
Sklep Minerwa © 2017